Všetko pre zdvíhanie

Rýchla doprava

v rámci Slovenskej republiky

MEGASTUD 160TSmegastud-160

Reťaze z bórovej ocele vyvinuté tak, aby obstáli v ťažkých lesníckych pomienkach. Majú výborný prenos ťažnej sily s kompletnou ochranou pneu proti prerazeniu s napínacou raťezou. Dlhá životnosť.
SUPERSTUD 130/160superstud

Reťazy z bórovej ocele vyvinuté tak, aby obstály v ťažkých lesníckych pomienkach. Majú výborný prenos ťažnej sily vďaka usporiadaniu U-hrotov. Dlhá životnosť.


SUPERSTUD 130 TS/ 160TSsuperstud-TS

Reťazy z bórovej ocele vyvinuté tak, aby obstály v ťažkých lesníckych pomienkach. Majú výborný prenos ťažnej sily vďaka usporiadaniu U-hrotov s kompletnou ochranou pneu prerazeniu s napínacou reťazou. Dlhá životnosť.

 

SKOGSGRIP 130/160skogsgrip-160

Reťazy z bórovej ocele vyvinuté tak, aby obstály v ťažkých lesníckych pomienkach. Majú samočistiaci efekt a výborný prenos ťažnej sily vďaka U-hrotom. Dlhá životnosť.PIGGELIN-FLEX 11mmpiggelin-flex

11 mm reťaze s 11 mm hrotmi z bórovej ocele navrhnuté špeciálne pre lesnícke traktory. Znamenité vlastnosti na snehu a na ľade. Výborná bočná stabilita s dokonalým prenosom ťažnej a brzdnej sily.
  

SR-FLEXsr-flex

Reťaze 9 mm - štvorcového prierezu z bórovej ocele navrhnuté tak, aby obmedzili vibrácie vozidla. 
Výborná bočná stabilita s dokonalým prenosom ťažnej a brzdiacej sily. Raťeze sú obojstranne použiteľné - dvojnásobná životnosť.

  MI-LANO © 2014 | Všetky práva vyhradené | INCUBEMEDIA  tvorba webových stránok